Kadınların erkeklerde görmek istediği 5 özellik

Kadınların erkeklerde görmek istediği 5 özellik

Aslında bu istekleri cinsiyetlere göre ayırmak doğru değil biliyoruz ama kadınların erkeklerde her zaman görmek istediği temel 5 özellik sadece aşk değil, uzun vadede tüm sağlıklı insani ilişkiler için gerekli…

1- Düşüncelilik

Erkekler düşüncesizdir demek istemiyoruz. Sadece düşünceli olmak onlara öğretilmediği için bunun biraz eksikliğini yaşıyorlar.

Yoğun iş temposundan, sıkkınlık ve stresten dolayı karşı tarafı düşünmeyi biraz ıskalayabiliyorlar.

Oysa her kadın düşünülmek en azından bunu hissedebilmek ister. Çok büyük hareketlere gerek yoktur. Bazen bir telefon bazen de tek bir çikolata, çiçek büyük iş görür.

2- Güven

Her kadın erkeğin en başta güvenebileceği biri olmasını ister. Hem maddi hem manevi anlamda en zor gününde yanında olabileceğini bildiği bir erkek için varını yoğunu ortaya koymaya, daima o erkeğin yanından yürümeye hazırdır.

3- Sadakat

Her kadın küçüklüğünden itibaren aslında erkeklerin çok eşliliğe yatkın olduğu bilgisiyle büyür.

Kendisinde neden bu özelliğin olamayacağını ama erkeklerde olmasının neden bu kadar normal kabul edilebileceğini pek düşünmez ama içten içe sadık bir erkek arayışındadır.

4- Kibarlık

Kadınların maço erkeklerden hoşlandığı bilgisi tamamen yanlış bir bilgidir. Psikolojisi normal hiçbir kadın bir erkek tarafından hırpalanmayı ve aşağılanmayı istemez.

Bir kadının bir erkekte en çekici ve samimi bulduğu özellik kibarlıktır. Her kadın karşısında; kibar, ona özenli davranan, hareketleri ölçülü bir erkek görmek ister.

5- İçtenlik

İçtenlik kadınlar için çok önemlidir. Yapılan hareketin zorla mı yoksa gerçekten isteyerek mi yapıldığını her kadın hisseder.

Bu sebeple bir kadın için bir şey yaptığınızda eğer onu istemediğinizi belli ederseniz, onu hiç yapmayın daha iyidir. Kadınlar için duygular eylemlerden önemlidir.

Kaynak: http://www.posta.com.tr/kadinlarin-erkeklerde-gormek-istedigi-5-ozellik-fotograflihaberi-1412994-5