Bir Alfa Kadınıyla Birlikte Olan Erkeklerin Çok Yakından Bildiği 13 Durum

Bir Alfa Kadınıyla Birlikte Olan Erkeklerin Çok Yakından Bildiği 13 Durum

Kendine güvenli, bağımsız, risk alan, kariyerli, kültürlü bir kadınla birlikteyseniz tebrikler: Bir Alfa’yı kandırmayı başarmışsınız! 

1. Hayatınız boyunca yaşadığınız tüm ilişkileri unutturacak kadar tutkulu bir kadınla birlikte olduğunuzu bilirsiniz.

2. Kendine olan sonsuz güveni ve etrafına yaydığı pozitif enerji sayesinde hiçbir zaman sıkılmazsınız.

3. Ayakları yere bastığı, adımlarını doğru attığı ve geleceği iyi sezdiği için sizin de hayatınızı düzene soktuğunu fark edersiniz.

4. Çekiciliğinin farkında ve şeytan tüylü biri olduğu için her ortamda gözlerin üzerinize çevrildiğini bizzat deneyimlersiniz.

5. Gerçekleri olduğu gibi, tüm açıklığı ve sadeliğiyle anlattığı için hiçbir zaman ilişkinizle ilgili kaygı duymazsınız.

6. Bedeniyle barışık, kendisine iyi bakan ve her şeyiyle kendisine kıymet veren biri olduğu için ona sözlerinizle asla zarar veremezsiniz.

7. Kendisini başkalarıyla hiçbir şartta karşılaştırmadığı ve sonsuz bir özgüveni olduğu için kıskançlık krizleri ve tripleri yaşamazsınız.

8. Problemleri çözme yeteneği ve getirdiği farklı bakış açıları sayesinde arkanıza bakmanıza gerek kalmadan, sonsuz bir güvenle hayatınıza devam edersiniz.

9. Doğrucu Davut olduğu ve lafı hiçbir zaman dolandırmadığı için kalbiniz kırılsa bile saygı duymaya devam edersiniz.

10. Gerçeklerle korkusuzca yüzleştiği ve önyargılarından tamamen arındığı için hiçbir zaman yalan söylemek zorunda kalmazsınız, zaten söyleyemezsiniz.

11. Romantik jestlerle, küçük sürprizlerle, güzel sözlerle kandıramayacağınız için her daim yaratıcı olmak zorunda kalırsınız.

12. Değişikliklere hızla ayak uydurduğu, heyecan yaşamayı sevdiği ve farklılıkları tatmaktan haz duyduğu için arkasından hiç düşünmeden gidersiniz.

13. İlişkinizin ilk gününde risk almayı sevdiğini fark edersiniz ve inatlaşmamanız gerektiğini öğrenirsiniz.

BONUS: Eğer siz de Alfa erkekseniz, standart ilişkilerin çok uzağında olduğunuzu ve her daim özel kalacağınızı bilirsiniz.

 

Kaynak: onedio